اجرای طرح تعویض پلاک در کیش

اجرای طرح تعویض پلاک در کیش به همراه شماره‌گذاری وسایل نقلیه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حال اجراست.

اجرای طرح تعویض پلاک در کیش

رئیس پلیس راهور کیش از اجرای طرح تعویض پلاک و شماره گذاری وسایل نقلیه درکیش خبر داد.

سرهنگ ایمانی نسب گفت: بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا و با هدف کاهش ازدحام جمعیت در مرکز تعویض پلاک، طرح تعویض پلاک خودرو در کیش با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در این مرکز در حال اجراست.

وی از مراجعه کنندگان خواست با رعایت فاصله اجتماعی و همراه داشتن مواد ضد عفونی کننده در مرکز تعویض پلاک خودرو، پلیس راهور کیش را در اجرای هرچه بهتر این طرح یاری کنند.

رئیس پلیس راهور کیش همچنین با اشاره به اولویت خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و خانواده‌های درجه یک آنان برای انجام مراحل تعویض پلاک یا شماره گذاری، گفت: علاوه بر این گروه ها، افرادی که دارای بیماری و یا مشکل خاصی باشند می‌توانند بدون نوبت در طرح تعویض پلاک خودرو شرکت کنند.

سرهنگ ایمانی نسب با اشاره به اینکه همچنان تعداد زیادی از خودرو‌ها در کیش با پلاک‌های قدیمی تردد می‌کنند از شهروندان خواست قبل از اعلام اجباری شدن طرح تعویض پلاک خودرو برای تعویض پلاک اقدام کنند تا از فشار کار بر ماموران مرکز شماره گذاری خودرو پیشگیری شود.

وی گفت: صاحبان وسایل نقلیه می‌توانند با مراجعه به سامانه شرکت عمران، آب و خدمات شده و از سربرگ آبی رنگ گزینه تعویض پلاک خودرو را انتخاب کنند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *