اگر از ایرلاین‌ ها شکایت دارید تا آخر تعطیلات اعلام کنید

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، گفت: مسافران نوروزی به هر دلیل از ایرلاین‌ ها و شرکت‌های پروازی شکایت دارند تا آخر فروردین ۱۴۰۱ می‌توانند شکایت خود را به واحد رسیدگی ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر اعلام کنند.

شکایت از ایرلاین‌ ها

به گزارش خبرآنلاین با فرارسیدن فصل سفر میزان مسافرت و استفاده از خدمات و زیرساخت‌های گردشگری افزایش می‌یابد این افزایش کمی ممکن است در کیفیت خدمات تأثیر منفی بگذارد، مسئولان و برنامه ریزان سفر برای جلب رضایت حداکثری مردم و ثبت شکایات و انتقادات مردمی و مدیریت سفرهای نوروزی، سامانه تلفنی ۰۹۶۲۹ و پایگاه اطلاع‌رسانی www.09629.ir را راه‌اندازی کرده‌اند.

اگر از ایرلاین‌ ها شکایت دارید تا آخر تعطیلات اعلام کنید

علاوه بر این سامانه مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اعزام تیم‌های نظارتی بر نحوه خدمات‌دهی به مردم و گردشگران نظارت میدانی دارند در همین چارچوب رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر صبح روز شنبه- ۲۸ اسفندماه – از فرودگاه مهرآباد تهران بازدید و ضمن بررسی نحوه خدمات‌رسانی ایرلاین‌ها و شرکت‌های پروازی به مسافران، با محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشور دیدار کرد.

مردم از نحوه فروش بلیت و قیمت‌ها برای نوروز رضایت دارند

شالبافیان در حاشیه این بازدید گفت: سازمان هواپیمایی کشور طی ماه‌های گذشته و از زمان حضور محمد محمدی‌بخش فعالیت‌های خوبی در ارائه خدمات به مسافران داشته است و در این روزها هم شاهدیم که مردم از نحوه فروش بلیت و قیمت‌ها در تعطیلات نوروز رضایت دارند.

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی ادامه داد: اگر مسافری به هر دلیل شکایتی از شرکت‌های پروازی در سفرهای نوروز داشته باشد، می‌تواند تا آخر فروردین شکایت خود را با همکاران ما در واحد رسیدگی به شکایات مطرح کند.

علی‌اصغر شالبافیان با اشاره به اینکه نظارت کامل بر ورود و خروج مسافران نوروزی وجود دارد، ابراز امیدواری کرد تا مسافران نوروزی در کمال آرامش و بدون هیچ‌گونه دغدغه و شکایتی سفرهای خود را به پایان برسانند.

شالبافیان همچنین از بخش‌های مختلف فرودگاه مهرآباد مانند بخش گذرنامه، چک بلیت پلیس پرواز، صدور بلیت و… بازدید کرد و با حضور در ترمینال‌های ۱ و ۲ از نزدیک در جریان خدمات ارائه‌شده توسط سازمان هواپیمایی کشور و نحوه خدمات‌رسانی به مسافران پروازهای داخلی نوروز قرار گرفت.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *