اینترنت رایگان برای کاربران در سامانه‌ هیئت آنلاین

اینترنت رایگان برای کاربران اپراتورهای مختلف برای استفاده از سامانه هیئت آنلاین در نظر گرفته شده است.

اینترنت رایگان

تاکنون بیش از ۴۰۰ هیات مذهبی در سامانه‌ «هیئات آنلاین» ثبت نام کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که این تعداد با شروع ماه محرم به هزار هیئت افزایش یابد.

در جلسه مربوط به سامانه “هیئت آنلاین” اعلام شد: کلیه دست اندرکاران این مجموعه به صورت افتخاری با آن همکاری کرده و پیدایش سامانه‌ای با این زیرساخت قوی، مرهون تلاش شبانه‌روزی همکاران است.

جوانبخت افزود: هیئات مذهبی می‌توانند با ثبت نام در این پلتفرم یک حساب کاربری دریافت کرده و از آن طریق مراسم‌های مذهبی، سخنرانی و عزاداری ایام محرم را برای مخاطبانشان به صورت زنده منتشر کنند. به نماینده هر هیئت آموزش ارسال زنده تصاویر داده می‌شود.

وی یادآور شد: به هر هیئت یک پنل پیامکی نیز داده می‌شود که از طریق آن می‌توانند برای برنامه‌های خود اطلاع‌رسانی کنند. این پنل برای هیئت‌های کوچک در ایام محرم ظرفیت ۵۰ هزار پیامک و برای هیئت‌های بزرگ ظرفیت یک میلیون پیامک را خواهد داشت.

جوانبخت تاکید کرد: شاید مهمترین ویژگی هیئت آنلاین، ترافیک کاملا رایگان آن برای مخاطبان اپراتورهای مختلف باشد چراکه هدف اولیه راه‌اندازی این سامانه تسهیل دسترسی به محتواهای مذهبی و رویدادهای زنده با شیوع کرونا بوده است.

در ادامه بنی هاشم، از اعضای هیئت امنای هیئت آنلاین در خصوص دستاوردهای این پلتفرم توضیح داد. تاکنون بیش از ۴۰۰ هیئت در سامانه ثبت نام کرده‌اند. پیش‌بینی ما حضور حداقل ۱۰۰۰ هیئت از سراسر کشور در شروع ماه محرم است؛ در هر ساعتی از شبانه روز که مخاطبان به این سامانه مراجعه کنند، امکان بهره‌برداری از مراسم‎های مذهبی را خواهند داشت.

وی افزود: قسمتی به نام حرم آنلاین روی سایت تعبیه شده که کاربران می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته تصاویر زنده حرم ائمه اطهار (علیه‌السلام) را مشاهده کنند.

بنی هاشم تصریح کرد: برنامه‌ریزی ما صرفا برای ایام محرم و صفر نیست و حتی در صورت از بین رفتن بیماری کرونا، سامانه به همین شکل و با اینترنت رایگان سرویس‌دهی خود را برای مخاطبان ادامه خواهد داد. از کارهای خوبی که انجام شده، فراهم آوردن بستر پخش زنده دروس استاید حوزه علمیه در هیئت آنلاین است که به زودی این امر نیز محقق شده و برای طلاب و عموم مردم قابل دسترسی خواهد بود.

مدیر سابق شبکه مستند اعلام کرد: به امید خدا برای ماه محرم و صفر برنامه‌ریزی زیرساختی خوبی داشته‌ایم و با همراهی اپراتورهای مختلف، کیفیت سرویس‌دهی سامانه را برای مخاطبان افزایش خواهیم داد.

در ادامه مراسم نشان خادم الحسینی سامانه هیئت آنلاین از سوی هیئت‌امنای این سامانه به مدیرعامل آسیاتک اعطا شد و از این اپراتور به خاطر ارائه اینترنت رایگان برای استفاده از هیات آنلاین برای کاربران تقدیر به عمل آمد.

سامانه هیئت آنلاین به آدرس www.heyatonline.ir از اوایل ماه مبارک رمضان در دسترس عموم قرار دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *