جشنواره تابستانی شاتل موبایل، PS5 برنده شوید!

جشنواره تابستانی شاتل موبایل را امسال از دست ندهید، شما به عنوان یکی از مشترکین شاتل موبایل می‌توانید در این جشنواره شرکت کنید.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

جشنواره تابستانی شاتل موبایل

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.

چه شاتل موبایلی هستید و چه قصد دارید به شاتل موبایل بپیوندید، می‌توانید در جشنواره تابستانی شاتل موبایل، از ۱ تیر ۱۴۰۰ تا پایان شهریور با هر تراکنش امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی پلی‌استیشن‌۵ شرکت کنید.

در جشنواره تابستانی شاتل موبایل با هر ۱۰۰۰ تومان خرید، یک امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت.

هر امتیاز، یک شانس در قرعه‌کشی است و هر فرد به تعداد امتیازات جمع‌آوری شده، شانس برنده شدن در این قرعه‌کشی را خواهد داشت. میزان امتیاز کسب شده از طریق پیامک در چند نوبت به مشترکین اطلاع رسانی خواهد شد.

روش‌های کسب امتیاز در جشنواره:

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید شارژ

هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید بسته

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید سیم‌کارت

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید مودم

همچنین با دعوت از دوستان خود برای خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، ۱۰ امتیاز برای شرکت در قرعه کشی پلی‌استیشن‌۵  دریافت خواهید کرد

فقط تا پایان تابستان فرصت دارید با انجام تراکنش های بیشتر، امتیاز بیشتری جمع کنید و شانس خود را برای برنده شدن پلی‌استیشن‌۵ بالا ببرید.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *