خدمات الکترونیک بانک تجارت با شماره تلفن همراه صحیح

خدمات الکترونیک بانک تجارت با شماره تلفن همراه صحیح قابل استفاده است.

خدمات الکترونیک بانک تجارت

مشتریانی که از خدمات بانکداری الکترونیک بانک تجارت استفاده می‌کنند، در صورت نیاز به تغییر شماره تلفن همراه خود باید به یکی از شعب بانک مراجعه کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی بانک تجارت، امروزه دریافت هرگونه خدمات بانکی به صورت الکترونیکی نیازمند ثبت یک شماره تلفن همراه معتبر نزد بانک بوده و  طیف گسترده این گونه خدمات که از دریافت پیامک مانده حساب تا استعلام چک و مانده تسهیلات و .. را شامل می‌شود، اهمیت موضوع ثبت صحیح شماره تلفن همراه را نزد شعب بانک‌ها افزایش می‌دهد.

مشتریان بانک تجارت که از خدمات بانکداری الکترونیک مانند همراه بانک، بانکداری اینترنتی و … استفاده می‌کنند به سبب کاربرد شماره تلفن همراه در دریافت انواع رمزهای پیامکی و پویا در صورت نیاز به تغییر شماره تلفن همراه متصل به حساب خود نزد این بانک، می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب این  بانک در سراسر کشور نسبت به تغییر شماره تلفن همراه خود اقدام کنند.

این امر در راستای افزایش امنیت کاربران بوده است.

پیش از این نیز به منظور افزایش امنیت حساب کاربران بانکداری اینترنتی، رمز PIN۲ در قالب پیامک یک بار مصرف و رمز ورود به حساب بانکداری اینترنتی دو مرحله‌ای شد و پیامک‌های رمز به تلفن همراه مشتریان ارسال می‌شود.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *