راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

اپراتور رایتل با معرفی نسل سوم اینترنت همراه برای نخستین بار در ایران توانست به سرعت به یکی از اپراتورهای مطرح تبدیل شده و طرفداران زیادی به خود جلب کند. نوآوری‌ها و خدمات خوب اپراتور رایتل، مانند رایگان بودن تماس درون‌شبکه باعث شده تا این اپراتور همچنان یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای فعال در کشور باشد.

از همین جهت در وب‌سایت خریدشارژ نیز خدمات متنوعی برای مشترکین اپراتور رایتل، در قالب خدمات رایتل خریدشارژ در نظر گرفته شده است که تا حد امکان به آسان کردن و تسریع فرآیند‌های خرید شارژ، پرداخت قبوض (برای سیم‌کارت‌های دائمی)، خرید بسته‌های اینترنتی و… کمک می‌کند.

این مطلب برای استفاده و آشنایی شما با خدمات رایتل خریدشارژ است. ما سعی کرده‌ایم تمامی خدمات رایتل خریدشارژ را در اینجا برای شما گردآوری کنیم.

خرید شارژ رایتل

خرید شارژ مستقیم

 شارژ مستقیم سیم‌کارت یکی از سریع‌ترین روش‌های خرید شارژ است، در این روش می‌توانید بدون نیاز به وارد کردن رمز یا کد شارژ، تنها با استفاده از شماره‌ی خود، سیم‌کارتتان را شارژ کنید. پیش از این در این مطلب از وبلاگ خریدشارژ نیز در مورد نحوه‌ی خرید شارژ مستقیم از وب‌سایت خریدشارژ توضیح داده بودیم.

برای انجام این کار کافی است پس از ورود به سایت خریدشارژ به آدرس kharidcharge.com، بر روی گزینه‌ی «شارژ مستقیم»، در نوار بالای سایت کلیک کرده و گزینه‌ی «خرید شارژ رایتل» را انتخاب کنید.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

در صفحه‌ی باز شده، در قسمت شماره موبایل رایتل، شماره تلفن سیم‌کارتی را که می‌خواهید برای آن شارژ بخرید را با دقت وارد کنید.

سپس مبلغ مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در نهایت بر روی گزینه‌ی پرداخت در پایین صفحه کلیک کنید.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

نکته: در این قسمت گزینه شارژ شورانگیز رایتل نیز وجود دارد که با استفاده از این سرویس می‌توانید در هر بار شارژ کردن سیم‌کارت خود تا ۳۵٪ شارژ بیشتر از رایتل دریافت کنید.


خرید کارت شارژ

در روش خرید شارژ به وسیله‌ی کارت شارژ، پس از خرید، یک کد ۱۶ رقمی دریافت خواهید کرد که با شماره‌گیری کد دستوری مخصوص با سیم‌کارتی که قصد شارژ کردن آن را دارید، می‌توانید سیم کارت خود را شارژ کنید.

پیش از این در این مطلب نیز درباره‌ی نحوه‌ی خرید کارت شارژ از وبلاگ خریدشارژ توضیح داده بودیم، برای انجام این کار کافی است پس از مراجعه به وب‌سایت خریدشارژ، از نوار بالا گزینه‌ی کارت شارژ را انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه‌ی کارت شارژ رایتل کلیک کنید.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

در این قسمت شماره تلفن خود یا فردی را که قصد دارید برای او کارت شارژ تهیه کنید را وارد کنید (کد شارژ بعدا برای این شماره پیامک خواهد شد)، سپس مبلغ مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و بر روی گزینه‌ی پرداخت کلیک کنید. همچنین می‌توانید ایمیل خود را نیز وارد کرده و پس از خرید، رسید خرید به همراه کد شارژ برای شما از طریق ایمیل نیز ارسال خواهد شد.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

در نهایت برای شارژ سیم‌کارت به وسیله‌ی رمز شارژ، رمز ۱۶ رقمی را از چپ به راست و به همراه کد دستوری، به شکل زیر در شماره‌گیر گوشی خود وارد کنید و سپس دکمه تماس را بزنید.

#رمز شارژ*۱۴۱*

نکته: برای دریافت شارژ شورانگیز می‌توانید از کد #رمز شارژ *۱۴۵* استفاده کنید.

خرید بسته‌های اینترنتی

از دیگر خدمات رایتل خریدشارژ، امکان خرید بسته‌های اینترنتی متنوع ایرانسل را نیز برای شما فراهم آورده است. فقط با چند گام ساده و در زمانی کوتاه می‌توانید بسته اینترنت همراه مورد نظر با حجم و بازه زمانی دلخواه را برای خود یا دیگران خریداری کنید. برای خرید بسته‌ی اینترنت همراه ایرانسل، کافیست پس از مراجعه به وب‌سایت خرید شارژ مراحل زیر را  دنبال کنید:

۱- از نوار بالای سایت به قسمت بسته‌های اینترنت همراه رفته و گزینه‌ی بسته‌های اینترنت رایتل را انتخاب کنید.

۲- در صفحه‌ی باز شده شماره سیم‌کارتی را که میخواهید برای آن بسته تهیه کنید و نوع سیم‌کارت را وارد کنید.

۳- سپس مدت زمانی بسته‌ی مورد نظر خود را از میان گزینه‌ها انتخاب کرده تا بسته‌های موجود به شما نمایش داده شود. از لیست نمایش داده شده حجم دلخواه خود با شرایط پیشنهادی همراه آن را انتخاب کنید.

۴- در کادر ایجاد شده از بسته انتخابی و مبلغ آن اطمینان حاصل کنید و سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه پرداخت متصل شوید.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ

همچنین در این مطلب از وبلاگ خریدشارژ نیز به صورت کامل‌تر درباره‌ی نحوه‌ی خرید بسته‌های اینترنت صحبت کرده‌ایم.

پرداخت قبض

امکان پرداخت قبوض سیم‌کارت‌های رایتل نیز یکی دیگر از خدمات رایتل خریدشارژ است که در وب‌سایت خریدشارژ ارائه می‌شود و به آسانی قابل انجام است. برای پرداخت قبض تلفن همراه خود تنها به شناسه قبض احتیاج دارید.

راهنمای استفاده از خدمات رایتل خریدشارژ 1

پس از دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت می‌توانید در قسمت پرداخت قبض شناسه‌ی خود را وارد کرده و پس از مشاهده نوع قبض و مبلغ آن در کادر پایین و تایید آن، شماره تلفن خود را نیز وارد کرده و بر روی دکمه‌ی پرداخت کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *