راه‌اندازی سامانه پیگیری فعال‌سازی سیم‌کارت‌های سرپرست خانوار

به منظور تسهیل فعال‌سازی سیم‌کارت‌های ارسالی به سرپرستان خانوار، همراه اول سامانه پیگیری راه‌اندازی کرد.

راه‌اندازی سامانه پیگیری

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی ارسال سیم‌کارت‌های رایگان سرپرست خانوار توسط شرکت پست و با توجه به اینکه به لحاظ قانونی و برای جلوگیری از تخلفات و سوء‌استفاده‌های احتمالی، اپراتور می‌بایست منتظر دریافت تاییدیه احراز هویت و وصول سیم‌کارت به دست شخص ثبت‌نام‌کننده از جانب شرکت پست باشد و سپس اقدام به فعال‌سازی سیم‌کارت‌ کند، اپراتور اول سامانه‌ای جهت تسهیل این فرایند راه‌اندازی کرد.
سرپرستان خانوار که سیم‌کارت رایگان خود را دریافت کرده ولی هنوز سیم‌کارتشان فعال نشده است، می‌توانند جهت اعلام این موضوع به پرتال همراه اول بخش «پیگیری سیم کارت رایگان»، مراجعه و عدم فعال بودن سیم‌کارت خود را اعلام کنند.
اپراتور موارد دریافتی را به شرکت پست جهت تسریع در اعلام وضعیت ارسال و پس از دریافت تاییدیه نسبت به فعال‌سازی آن‌ها اقدام خواهد کرد. 
فرآیند تحویل و فعال‌سازی سیم‌کارت سرپرستان خانوار، بدین صورت است که پس از دریافت سیم‌کارت و احراز هویت مشترک توسط مامور پست، این شرکت تحویل سیم‌کارت را به اپراتور اعلام کرده و پس از آن اپراتور نسبت به فعال‌سازی آن اقدام می‌کند و برای فعال‌سازی سیم‌کارت نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی نیست.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *