شاتل موبایل از امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیم‌کارت‌های هوشمند رونمایی کرد!

برای اولین بار در کشور، شاتل موبایل از قابلیت انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان در سیم‌کارت‌های هوشمند خود رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی اپراتور شاتل موبایل، در کنار پیاده‌سازی فاز جدید هوشمندی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل و هم‌زمان با افزایش قابلیت‌ها و دقت این فناوری نوآورانه، راهکاری فراهم‌شده تا مشترکین سیم‌کارت‌های این اپراتور در هر لحظه بتوانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱*، بدون نیاز به اعمال تنظیمات خاص و یا نصب اپلیکیشن، امکان استعلام وضعیت اتصال، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان سیم‌کارت خود و یا بازگشت به حالت انتخاب هوشمند شبکه را داشته باشند.

دسترسی به این قابلیت‌ها از طریق کد دستوری هم‌اکنون برای اولین بار و به‌صورت آزمایشی برای مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در استان خوزستان راه‌اندازی شده و دسترسی به این خدمت جدید، به‌زودی در سایر استان‌های کشور نیز فراهم خواهد شد.

انتخاب دستی شبکه رادیویی در سیم‌کارت‌های هوشمند

در این سرویس مشترکین با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۸*۱* امکان استعلام و مشاهده شبکه رادیویی که در لحظه به آن متصل هستند را خواهند داشت و با شماره‌گیری کد #۲*۸*۱* انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی میزبان بین سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور امکان‌پذیر می‌شود. با شماره‌گیری #۳*۸*۱* هم امکان بازگشت به حالت هوشمند و انتخاب خودکار شبکه رادیویی فعال می‌شود. گفتنی است در صورت عدم فعال‌سازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه، با خروج مشترک از شهر محل سکونت خود و یا در صورت افت فناوری شبکه انتخاب‌شده مشترک، قابلیت انتخاب هوشمند شبکه به‌صورت خودکار مجدداً فعال می‌شود و برای استفاده از بهترین پوشش و فناوری شبکه، انتخاب شبکه به‌صورت خودکار انجام خواهد شد.

شبکه رادیویی

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم کرده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه‌ کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *