جزئیات طرح بخشودگی جرائم کرونایی اعلام شد

جزئیات طرح بخشودگی جرائم کرونایی: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: آن دسته از افرادی که به هر دلیل مجبور به تردد در محدودیت‌های کرونایی بودند و مجوز دریافت نکردند، می‌توانند تا پایان سال با ارائه مدارک مشمول طرح بخشودگی جرائم کرونایی شوند.

جزئیات طرح بخشودگی جرائم کرونایی

به گزارش خبرگزاری تسنیم در اصفهان، سرهنگ محمدرضا محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به جزئیات طرح بخشودگی جرائم کرونایی اظهار داشت: در خصوص جرائم کرونایی مشکلاتی وجود داشت و بعضی شهروندان از این موضوع بی‌اطلاع بودند. از همان ابتدا نیروهای خدماتی، کادر درمان، نیروهای امنیتی، اصحاب رسانه و خبرنگاران و بعضی از مشاغل می‌توانستند با مجوز تردد کنند و خیلی از افراد مراجعه و جرائم کرونایی آنها حذف شد.

طرح بخشودگی جرائم کرونایی

وی افزود: اما بعضی از افراد به دلایل مختلف مجبور به تردد شدند و این مجوز را دریافت نکردند، مانند بعضی از افراد که ادعای قضایی داشتند یا مجبور به مراجعه به پزشک و بیمارستان بودند و یا به دلیل فوت اقوام درجه یک مجبور به سفر به شهرها و دیگر استان‌ها شدند و جریمه کرونایی دریافت کردند.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان بیان کرد: این افراد می‌توانند با مراجعه به پلیس راهور شهرستان‌ها و یا مرکز استان و با ارائه مدرک ابلاغ قضایی، نسخه و یا تاییدیه پزشک و یا بیمارستان و آگهی ترحیم مشمول طرح بخشودگی جرائم کرونایی شوند.


سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: طرح بخشودگی جرائم کرونایی تا پایان سال جاری قابلیت رسیدگی دارد، اما از شهروندان خواستاریم هرچه سریع‌تر برای بخشودگی جرائم مراجعه کنند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *