جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان مشخص شد

رئیس اتاق اصناف تهران جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان را تشریح کرد.

جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از اتاق اصناف تهران، قاسم نوده‌فراهانی درباره فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: همچون سال‌های گذشته تصمیماتی اتخاذ شده که این موارد برای تمامی واحدهای صنفی از روز یکشنبه هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان لازم‌الاجراست.

وی افزود: بر این اساس امسال نیز همچون دیگر سال‌ها با هرگونه حرمت‌شکنی از طریق تظاهر به روزه‌خواری در واحدهای صنفی برخورد خواهد شد. همچنین اجرای پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنان مورد تأکید است و بر تمامی واحدهای صنفی به شکل مستمر توسط واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران و اتحادیه‌های صنفی تهران نظارت خواهد شد.

جزئیات فعالیت صنوف در ماه رمضان

او تأکید کرد که امسال برابر مصوبات ابلاغی فعالیت واحدهای صنفی تهیه، طبخ و توزیع غذا ازجمله اغذیه‌فروشی، رستوران‌های داخل شهری، چلوکبابی‌ها، کبابی‌ها، فست فودی‌ها، جگرکی‌ها، آبمیوه و بستنی، قهوه‌سراها، کافی‌شاپ‌ها، قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌ها اعم از سنتی و عادی و… از اذان مغرب تا اذان صبح است و اجازه فعالیت و یا عرضه مواد غذایی در واحد صنفی خود را نداشته و صرفاً یک ساعت قبل از اذان مغرب می‌توانند به‌صورت بیرون‌بر فعالیت کنند.

نوده فراهانی درباره فعالیت واحدهای صنفی اغذیه‌فروش و عرضه‌کننده غذای سرد گفت: صنوف اغذیه‌فروشان مجاز هستند در طول روز صرفاً غذای سرد به‌صورت بیرون‌بر با رعایت کامل شئونات عرضه کنند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *