بسته‌های مدار فیروزه ای همراه اول

بسته‌های کوتاه مدت اینترنت و مکالمه مدار فیروزه ای بسته‌های کوتاه مدت (ساعتی) هستند که قیمت آن‌ها در ساعات و مکان‌های مختلف شبکه همراه اول متفاوت خواهد بود. برای آگاهی از این بسته‌های پیشنهادی می‌توانید #۱۲۱* را شماره‌گیری کنید.

کدهای دستوری همراه اول

فعال‌سازی بسته‌های مدار فیروزه ای

برای فعال‌سازی این بسته‌ها باید وارد اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای شوید. پس از ورود به صفحه خود می‌توانید در قسمت “بسته‌های اینترنتی” یا “بسته‌های مکالمه” میزان مصرف بسته خود یا بسته‌های موجود جهت خریداری را مشاهده کنید.

راهنمای کامل همراه اول

بسته مدار فیروزه ای همراه اول

نکات

 • اپلیکیشن مدار فیروزه ای نیز برای آگاهی از بسته‌های پیشنهادی در هر ساعت در دسترس قرار دارد.
 • این بسته‌ها برای همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول قابل فعال‌سازی هستند.
 • این بسته‌ها قابلیت رزرو ندارند و برای فعال‌سازی بسته مدار فیروزه‌ای بعدی باید تا اتمام قبلی (اعتبار زمانی یا حجم بسته، هر کدام که زودتر اتفاق افتد) صبر کرد اما محدودیتی از نظر تعداد بسته‌های قابل فعال‌سازی در یک روز وجود ندارد.
 • شایان ذکر است که بسته دیتا مدار فیروزه‌ای و بسته مکالمه مدار فیروزه‌ای به صورت همزمان قابل فعال‌سازی است اما دو بسته دیتا مدار فیروزه‌ای یا دو بسته مکالمه مدار فیروزه‌ای خیر. (در هر زمان حداکثر یک بسته مدار فیروزه‌ای دیتا و یک بسته مدار فیروزه‌ای مکالمه قابل فعال‌سازی است.)
 • اولویت مصرف بسته‌های مدار فیروزه‌ای از همه بسته های فعلی بالاتر است (به علت اعتبار زمانی کوتاه آن‌ها)
 • با توجه به اینکه این بسته‌ها قابلیت رزرو ندارند، مشترکینی که قبلاً بسته نداشته‌اند باید در مدیریت مصرف خود پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای دقت فرمایند؛ چرا که پس از اتمام بسته مدار فیروزه ای، مصرف ایشان با تعرفه عادی محاسبه خواهد گردید.
 • منظور از مکالمه در بسته‌های مکالمه فیروزه ای مکالمه درون شبکه می‌باشد و مکالمات خارج شبکه با تعرفه عادی محاسبه می‌گردد.

ورود به مدار فیروزه ای

برای ورود به صفحه خود می‌توانید از این لینک استفاده کنید. در صورت بروز مشکل می‌توانید با پشتیبانی اپراتور همراه اول تماس بگیرید.دیدگاه‌ها (۶ دیدگاه)


 1. خواهشن به شعور مردم توهین نکنید ؟بسته های ساعتی یکساعته که 275تومان بودش ا ز دهم شهریور به یکباره (((دو برابر)))کردین الان 520تومان کردین ودیگه دم از ارزانی نزنین!
  این خیانت به مردم هستش و حرام هست!مردم ٱگاه باشید وگول نخورین

 2. سلام خسته نباشین
  خاستم بگم ک نت های ساعتی تون واقعا‌ جدیدا‌ خیلی گرون شده اگه امکانش‌ هست‌ ب روال قبل یا هم تا حدودی قیمتو‌ ببرین‌ بالا نه ک الان ب۳برابرم‌ رسیده
  این بده واقعا


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *