رزرو هم‌زمان بلیت قطار و هتل در مستربلیط ممکن شد

پلتفرم مستربلیط که ارائه‌دهنده خدمات در حوزه خرید بلیت است، امکان رزرو بلیت هم‌زمان رفت‌وبرگشت قطار و هتل را در اختیار کاربرانش قرار داده است. این امکان جدید در سرویس «قطار» این پلتفرم تحت عنوان «تور ویژه ۳ روز و ۲ شب» عرضه شده است.

خدمات جدید مستربلیط

با این سرویس، کاربران مستربلیط که قصد سفر در مسیرهای مشهد-رشت، تهران-رشت، تهران-مشهد و قم-مشهد را دارند؛ می‌توانند سفرهای خود را به‌صورت تور ۳ روز و ۲ شب خریداری کنند. درواقع افراد می‌توانند هم‌زمان با خرید بلیت رفت‌وبرگشت قطار، هتل خود را نیز رزرو کنند.

در این تورهای ویژه امکان رزرو هتل سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره به همراه کلاس‌های خدماتی متفاوت قطار (عصرانه، اکونومی، بیزینس و ویژه)، متناسب با هزینه و سلیقه مشتریان وجود دارد.

مستربلیط امکان رزرو آنلاین بلیط سفر با بهترین قیمت را فراهم کرد

خدمات اقامتی تور نیز شامل اقامت با صبحانه، ترانسفر استقبال و بدرقه هتل، یک وعده صبحانه مازاد (بسته به ساعت ورود به مقصد) است. در این زمینه بایستی یادآور شد که حداقل تعداد مسافر برای رزرو، دو بزرگ‌سال یا یک بزرگ‌سال به همراه کودک است.

«عارفه افشارنژاد»، مدیر محصول قطار پلتفرم «مستربلیط» در رابطه با افزوده شدن این امکان جدید، گفت: «قطارهای این تور جزو باکیفیت‌ترین قطارهای شبکه ریلی است و به‌واسطه کلاس‌های مختلف خدماتی متناسب با نیاز کاربر، تجربه خاص و متفاوتی را برای مسافران ایجاد می‌کند.»

به گفته وی طراحی کارت‌های صادرشده برای این تور کاملاً متفاوت از سایر فروشندگان است و تمام اطلاعات موردنیاز کاربران در این کارت وجود دارد.

یادآور می‌شود در این سرویس با توجه به اینکه رزرو اقامت در هتل با بلیت قطار ترکیب شده است، استرداد مجزای بلیت و اقامت ممکن نیست و در صورت تمایل به استرداد، بلیت قطار و اقامت به‌صورت هم‌زمان لغو می‌شود.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *