وضعیت جوی پروازهای فرودگاه مشهد را متوقف کرد

وضعیت جوی پروازهای فرودگاه مشهد را متوقف کرد. مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: به دلیل وجود مه غلیظ و کاهش دید افقی در فرودگاه بین‌المللی مشهد، به‌منظور رعایت ایمنی، پروازهای این فرودگاه تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.

حسن جعفری روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مسافران قبل از عزیمت به فرودگاه برای اطلاع از وضعیت پروازی خود با اطلاعات پرواز با شماره تلفن ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۳۳۱۰۰۰۰۰-٠٥١ تماس بگیرند.

شرایط پروازهای فرودگاه مشهد

وی خاطرنشان کرد: تاکنون پرواز هواپیمایی ایرتور به مقصد مشهد که ساعت ۵ و ٣٠ دقیقه صبح باید انجام می‌شد و پرواز ساعت ۶ هواپیمایی آتا به مقصد تهران، پرواز ساعت ۶ و ۵ دقیقه تابان به مقصد تهران، پرواز ساعت ۶ و ١۵ دقیقه زاگرس به مقصد چابهار آماده پرواز شده‌اند اما تا زمان کاهش مه و افزایش دید افقی در فرودگاه مشهد انجام نخواهند شد.

پروازهای فرودگاه مشهد

جعفری گفت: با مساعد شدن شرایط جوی پروازهای فرودگاه مشهد از سر گرفته می‌شود. فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد مشهد با گستره ۵۴۰ هکتار، پس از فرودگاه مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پرترافیک کشور است که به‌طور میانگین روزانه ۱۸۰ پرواز و در زمان اوج مسافرت‌ها تا ۲۵۰ پرواز ورودی و خروجی در آن انجام می‌شود.




دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *