آیا تولید کارت هوشمند ملی دوباره آغاز شده است؟

رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور از راه‌اندازی مجدد خط تولید و صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.

آغاز تولید مجدد کارت هوشمند ملی

به گزارش ایسنا، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور در جریان همایش مدیران ستادی و استانی سازمان از راه‌اندازی مجدد خط تولید کارت هوشمند ملی در هفته گذشته خبر داد.

هاشم کارگر با اشاره به صدور بیش از ۲۵۰ هزار قطعه کارت هوشمند ملی با تکیه بر ظرفیت‌های داخل کشور و بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده برای انجام تعهدات سازمان به هم‌وطنان افزود: این کار طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده و با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت تا بتوانیم به تعهدات پیش‌بینی‌شده جامه عمل بپوشانیم. سرعت گرفتن این روند و انجام تعهدات از اولویت‌های مهم و کوتاه‌مدت سازمان به شمار می‌رود.

کارت هوشمند ملی

رئیس سازمان ثبت‌احوال کشور با اشاره به سازمان‌دهی دوباره امکانات و بسیج ظرفیت‌های موجود در داخل کشور، خاطرنشان کرد: حمایت و پیگیری‌های مستمر وزیر کشور، در احیای این فرآیند بسیار مؤثر و حیاتی بوده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی و همکاری‌های بین‌الملل سازمان ثبت‌احوال کشور، خط تولید کارت هوشمند ملی مدت‌ها به‌واسطه تحریم‌های ظالمانه و نیز عدم تخصیص اعتبارات در حالت نیمه فعال و حتی در برهه‌ای تعطیل درآمده بود که طی ماه گذشته بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده در وزارت کشور و سازمان ثبت‌احوال مجدداً راه‌اندازی شده است.مطالب مرتبطدیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *