کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت الزامی شد!

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرده است که کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت سربازی اجباری شده است. در این مطلب از وبلاگ خریدشارژ به این مسئله می‌پردازیم. با ما باشید.

مقدمه

به گزارش خریدشارژ به نقل از ایمنا، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از تاریخ اول دی‌ماه ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا به مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح هستند.

الزام کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت

سردار تقی مهری دراین‌باره اظهار کرد: با توجه به واکسیناسیون کووید ۱۹ حداکثری افراد جامعه و تلاش‌های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت بهداشت، کلیه سربازان نیروهای مسلح در مقابل ویروس کرونا واکسینه شده‌اند ازاین‌رو مشمولانی که از یکم دی‌ماه به بعد به خدمت اعزام می‌شوند می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند، در غیر این صورت در یگان‌های آموزشی پذیرش نمی‌شوند.

کارت واکسن کرونا

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی‌ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح ملزم به ارائه کارت تزریق واکسن کرونا هستند. این مقام ارشد انتظامی افزود: مشمولان می‌بایست در زمان باقی‌مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به سامانه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و درنهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *