کانال اختصاصی نامزدهای ریاست‌ جمهوری روی «لنز» ایجاد شد

هم زمان با تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، ستادهای نامزدهای انتخاباتی هفتگانه، محتوای تبلیغاتی هر کاندیدا را روی کانال اختصاصی خود در لنز ایرانسل منتشر کردند.

نامزدهای ریاست‌ جمهوری

ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و با هدف ایجاد دسترسی همگانی به برنامه‌های تبلیغی کاندیداهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اسلامی ایران، ظرفیت‌های ارتباطی و تبلیغاتی خود را در اختیار فضای انتخاباتی کشور قرار داده و در همین رابطه، امکان بهره‌مندی نامزدهای انتخاباتی، از کانال اختصاصی ۲۴ ساعته خود روی تلویزیون اینترنتی لنز را فراهم کرده است.

تمامی کاربران اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل می‌توانند در بخش ویژه «انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰» در صفحه اصلی این اپلیکیشن، با مراجعه به صفحه اختصاصی هر یک از نامزدهای حاضر در انتخابات، محتواهای منتشر شده توسط ستاد وی در کانال اختصاصی را مشاهده کنند.

در بخش ویژه انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ در صفحۀ نخست اپلیکیشن لنز، کانال‌های اختصاصی نامزدهای ریاست‌ جمهوری آقایان سعید جلیلی، محسن رضایی، سید ابراهیم رئیسی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی و نیز کانال اختصاصی محتواهای مربوط به انتخابات ریاست‌جمهوری با نام «آرا» قابل دسترسی است.

در کانال اختصاصی هر کدام از نامزدهای ریاست‌ جمهوری، محتواهای مختلفی از جمله مصاحبه، گزارش، کلیپ ویدیویی و … به صورت تجمیع شده در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نامزدهای ریاست‌ جمهوری

اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل در نسخه‌های موبایل و وب، از طریق نشانی Lenz.ir در دسترس است.

ایرانسل در فاصله باقی‌مانده تا انتخابات ریاست جمهوری، ظرفیت‌های تبلیغی و حمایتی دیگری را نیز در اختیار کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است.

از جمله ظرفیت‌هایی که برای نامزدهای ریاست‌ جمهوری در نظر گرفته شده است می‌توان به پلتفرم تبلیغاتی «یلوادوایز (Y’ello Adwise)» اشاره کرد که قادر است از طریق روش‌های اختصاصی این اپراتور مانند ارسال پیامک انبوه و یا استفاده از اَبَراپلیکیشن «ایرانسل‌من»، پیام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری را به کاربران ارسال کرده و نیز لینک مربوط به صفحات اجتماعی و یا وب‌سایت‌های ستادهای انتخاباتی را برای کاربران ارسال کند.

همچنین پلفترم آهنگ پیشواز ایرانسل، این امکان را در اختیار ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری قرار داده است تا پیام‌ها و صحبت‌های‌شان را به عنوان آهنگ پیشواز خط تلفن‌همراه خود قرار دهند.

اپلیکیشن لنز، تلویزیون اینترنتی ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، است که کاربران می‌توانند آن را بدون هزینه دانلود کنند و هر لحظه و هر کجا، به مجموعه‌ای از جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی (دوبله و با زیرنویس فارسی)، برنامه‌های زنده تلویزیونی، پخش مستقیم مسابقه‌های ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه سه و…) پادکست، کتاب‌های صوتی، موسیقی و آلبوم‌های جدید و … روی گوشی تلفن همراه یا در منزل روی تلویزیون دسترسی داشته باشند.

از جمله امکانات اپلیکیشن لنز می‌توان به ایجاد دسترسی به مجموعۀ عظیمی از فیلم‌ها، سریال‌ها، آلبوم‌های موسیقی و برنامه‌های مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه‌های تلویزیونی، مسابقات و برنامه‌های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه‌های زنده تلویزیون در زمان‌بندی از پیش تعیین‌شده، امکان مشاهده جدول برنامه‌های پخش‌شده از شبکه‌های مختلف تلویزیون، امکان مشاهده برنامه‌ها در بخش آرشیوها تا هفت روز بعد از پخش زنده، امکان افزودن برنامه‌های مورد علاقه کاربر به فهرست «علاقه‌مندی» و دسترسی آسان‌تر به آن‌ها اشاره کرد.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *