سیاست حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی اطلاعات شخصی بازدیدکنندگان محترم در طول جمع‌آوری، پردازش و استفاده از این سامانه در زمان بازدید از اولویت‌های ماست.

 

پذیرش

مطالعه وب‌سایت و استفاده از آن، به منزله موافقت شما با تبعیت و التزام به سیاست حفظ حریم خصوصی خرید شارژ است.

 

حریم شخصی کاربران

در صورتی که شما فقط وب‌سایت خرید شارژ را مطالعه می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با بازدید، هیچ‌گونه اطلاعات دیگری توسط سرور جمع‌آوری نمی‌گردد. خرید شارژ از طریق روش‌های استاندارد، به طور اتوماتیک زمانی که وارد سایت می‌شوید، اطلاعات اولیه کاربر و بازدیدها از جمله نوع مرورگر و سیستم‌عاملی که از آن استفاده می‌کنید و سایر اطلاعات عمومی را دریافت می‌کند که این عمل برای شناسایی علایق و رفتار مخاطبان و افزایش بهره‌وری وب‌سایت است.

وقتی خریدی انجام می‌‌دهید یا به نحو دیگری با ما ارتباط برقرار می‌کنید، ممکن است از شما خواسته شود که داده‌هایی مانند نام، نشانی پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه، اطلاعات قبض و… را به ما ارائه نمائید.

خرید شارژ خود را پایبند به حفظ حریم خصوصی کاربران می‌داند، لذا به درخواست و حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی، اطلاعات در اختیار نهاد مربوطه قرار می‌گیرد.

 

لینک‌ها

خرید شارژ لینک‌هایی از وب‌سایت‌های دیگر به صورت تبلیغات یا دیگر موارد، منتشر می‌کند، لطفا توجه نمایید که ما در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی وب‌‌سایت‌های ثالث اختیاری نداریم. لذا، بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی این وب‌سایت‌ها بر عهده شما است.

 

کوکی‌ها

هنگام بازدید از وب‌سایت، اطلاعاتی در رایانه شما از طریق کوکی‌ها ذخیره می‌شود که امکان شناسایی خودکار رایانه را در بازدید بعدی از وب‌سایت فراهم می‌سازد.

کوکی‌ها ما را قادر می‌نمایند که استفاده شما از وب‌سایت حاضر را با اطلاعاتی که به‌طور خاص و آگاهانه ارائه کرده‌اید مرتبط نماییم.

کوکی قادر به خواندن داده‌های موجود روی هارد دیسک و یا فایل‌های کوکی که توسط وب‌سایت‌های دیگر ایجاد شده، نیست.

 

تغییرات

در راستای بهبود سیاست‌های کاری، ممکن است سامانه خریدشارژ این قوانین را به‌روزرسانی کند. پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت این صفحه را مطالعه کنید تا در جریان تغییرات احتمالی قرار بگیرید.