سامانه جدید حراج شماره‌های رند همراه اول رونمایی شد

سامانه جدید حراج شماره‌های رند همراه اول در نخستین روز برگزاری نمایشگاه ایران‌ تلکام ۲۰۲۱ رونمایی شد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، بر اساس اصول و ساختار ارزشی اپراتور اول تلفن همراه که مبین ارائه و انجام خدماتی آسان و در دسترس برای عموم متقاضیان شماره‌های رند است، واگذاری و اشتراک شماره‌های رند همراه اول از طریق برگزاری حراج برای عموم متقاضیان و به‌صورت اينترنتی به آدرس rond.mci.ir صورت می‌پذیرد.

شماره‌های رند همراه اول

سامانه جدید حراج شماره‌های رند همراه اول

بر این اساس سامانه جدید حراج شماره‌های رند همراه اول هم‌زمان با آغاز به کار بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (2021 Iran Telecom) رونمایی شد.

متقاضیان شرکت در حراج شماره‌های رند همراه اول، باید ضمن تأیید شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در حراج و همچنین ورود اطلاعات خواسته‌شده به شکل صحیح و شناسنامه‌ای در سامانه مذکور، نسبت به واریز آنلاین رقم ودیعه که معادل ۲۰ درصد مبلغ پایه شماره تلفن همراه مدنظرشان است، اقدام کنند.

برقراری اعتبار زمانی هر حراج نیز منوط به دو شرط است که لزوماً هر دو باید برقرار باشد تا حراج به اتمام برسد. شرط نخست آنکه «زمان قانونی» حراج به اتمام برسد که این زمان برای هر حراج متغیر است و در زمان شروع حراج اعلام می‌شود.

دیگری هم اینکه از آخرین پیشنهاد قیمت بر روی یک شماره، باید ۸ ساعت گذشته باشد؛ در صورت اعلام پیشنهاد جدید قبل از اتمام مدت‌زمان حراج، مدت‌زمان حراج برای یک دوره ۸ ساعته دیگر تمدید می‌شود.

همراه اول در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (ایران تلکام ۲۰۲۱) در غرفه ۳۸ سالن ۹-۸ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان است.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *