مکالمه نامحدود با ۵ مشترک در طرح رمضان همراه اول

همراه اول در ماه مبارک رمضان امسال، با طرح رمضان همراه اول فرصت مکالمه نامحدود با ۵ شماره همراه اولی و برنده شدن در قرعه‌کشی ۳۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی را برای مشترکان خود فراهم کرده است.

مکالمه نامحدود با ۵ مشترک در طرح رمضان همراه اول - ایرنا

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اولی‌ها امسال نیز می توانند با فعال‌سازی طرح ویژه ماه مبارک رمضان همراه اول، به استقبال این ماه پرفضیلت و البته با شکل و شمایلی متفاوت بروند.

طرح رمضان همراه اول چیست؟

طرح رمضان همراه اول که تمامی مشترکان همراه اول را در بر می‌گیرد، امکان مکالمه نامحدود با ۵ شماره همراه اولی را از آغاز ماه رمضان (۱۴ فروردین ۱۴۰۱) تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ را فراهم می‌سازد.

مشترکان برای بهره‌مندی از مزایای این طرح، با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۳ مربع» و تنها با پرداخت ۴۹۰۰ تومان، فرصت مکالمه نامحدود در این بازه زمانی را با ۵ شماره همراه اولی خواهند داشت.

ثبت شماره‌های مکالمه نامحدود، بدون محدودیت
همراه اول همچنین بر این موضوع تاکید کرده که محدودیتی در شیوه ثبت ۵ شماره وجود ندارد؛ به نحوی که مشترکان می توانند هر ۵ شماره را از لحظه ورود به طرح، ثبت یا اینکه به مرور زمان شماره‌های دلخواه خود را وارد کنند.

طبق اعلام، مشترکان همراه اولی پس از وارد کردن ۵ شماره، امکان تغییر شماره نخواهد داشت.

همچنین در جزئیات این طرح تاکید شده، در صورتی که هر کدام از ۵ شماره مقصد با مواردی نظیر «تخلیه»، «قطع دو طرفه»، «تعلیق» یا «غیرفعال» مواجه باشد، امکان اضافه کردن به لیست وجود نخواهد داشت و پیامی با مضمون «نرمال نبودن خط» موردنظر برای مشترکان ارسال می شود تا بتوانند آن را با شماره دیگری جایگزین کنند.

در طرح ویژه ماه مبارک رمضان همراه اول، ۳۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی مختص مشترکان مشارکت کننده در طرح نیز در نظر گرفته شده که بعد از پایان ماه مبارک قرعه کشی خواهد شد.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *