کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان از امروز در بازار توزیع می‌شود

ابراهیم دانا گفت: کالاهای اساسی موردنیاز مردم برای ماه رمضان تأمین و ذخیره شده که بخشی از آن در اختیار عاملان توزیع قرار داده شده تا روز اول ماه رمضان توزیع کنند.

کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز بوشهر؛ مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار صداوسیما گفت: جهاد کشاورزی وظیفه تأمین و توزیع کالاهای اساسی را بر عهده دارد که کالاهای موردنیاز مردم برای روزهای نوروز تأمین و توزیع و بر آن نظارت شد و هیچ کمبودی در استان نداشتیم.

ابراهیم دانا گفت: این روند تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت. او اضافه کرد: کالاهای مرود نیاز مردم برای ماه رمضان نیز تأمین و ذخیره شده که بخشی از آن در اختیار عاملان توزیع قرار داده شده که روز یکشنبه اول ماه عزیز رمضان توزیع می‌کنند.

کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از مردم خواست دغدغه کالاهای اساسی را نداشته باشند و خریدهای کل ماه عزیز رمضان خود را به‌یک‌باره انجام ندهند تا صف ایجاد نشود.

ابراهیم دانا درباره مرغ هم گفت: اکنون با چاره‌اندیشی که شده کشتار مرغ گرم پیوسته انجام می‌شود و با توجه به بالاتر بودن قیمت در استان‌های همسایه راه‌های خروجی استان با همکاری نیروی انتظامی بسته شده تا مرغ از استان خارج نشود.

او با اشاره به این‌که قیمت مرغ گرم ۳۱ هزار تومان است، اضافه کرد: مرغ منجمد هم به اندازه کافی ذخیره‌سازی و برای مرغ فروشی‌ها تأمین شده که از اول ماه رمضان توزیع می‌شود.

دانا گفت: شکر هم که در ماه رمضان مصرف بالایی دارد به میزان کافی تأمین شده که از دیروز تحویل عاملان توزیع در شهرها شده و از یکشنبه به فروش می‌رسد.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *