کمک هزینه شاتل موبایل: با شاتل موبایل به سفر قطر کنید!

کمک هزینه شاتل موبایل: چه شاتل موبایلی باشید و چه قصد خرید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل را داشته باشید، شاتل موبایل فرصتی فراهم کرده تا برای فعالیت‌های خود در شبکه شاتل موبایل به ازای هر ۱۰۰۰ تومان پرداخت برای خرید شارژ، بسته اینترنت، سیم‌کارت و یا مودم یک امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی کمک هزینه شاتل موبایل به ارزش ۳۰ میلیون تومان برای سفر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دریافت کنید.

کمک هزینه شاتل موبایل برای سفر به قطر

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که با ارائه نخستین «سیم‌کارت هوشمند» در کشور، تجربه‌‌ای نوین و متفاوت از شبکه تلفن همراه برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود فراهم کرده است. سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، با قابلیت اتصال خودکار به شبکه هر سه اپراتور اصلی، شبکه و آنتن‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترکین را به‌طور مداوم تحلیل و باکیفیت‌ترین شبکه در هر منطقه را به‌صورت کاملاً خودکار و هوشمند برای مشترکین انتخاب می‌کند.

روش‌های کسب امتیاز در جشنواره

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید شارژ = ۱ امتیاز

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید بسته اینترنت = ۱ امتیاز

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت = ۱ امتیاز

 هر ۱۰۰۰ تومان تراکنش بابت خرید مودم = ۱ امتیاز

مک هزینه شاتل موبایل
  • تا پایان اسفندماه ۱۴۰۰ با کسب هر امتیاز، یک شانس در این قرعه‌کشی خواهید داشت و با افزایش امتیازات خود شانس برنده شدن شما در قرعه‌کشی افزایش خواهد یافت.
  • تعداد امتیازهای شما از طریق پیامک هر هفته اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • درصورتی‌که قبلاً سیم‌کارت شاتل موبایل خریداری کرده‌اید و هنوز اقدام به فعال‌سازی آن نکرده‌اید، با فعال‌سازی سیم‌کارت خود می‌توانید متناسب با قیمت خرید سیم‌کارتتان، امتیاز دریافت کنید.
  • پس از اتمام جشنواره تاریخ برگزاری قرعه‌کشی از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی شاتل موبایل اعلام خواهد شد.دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *