شاتل موبایل از پیاده‌سازی قابلیت انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان در ۱۳ استان دیگر خبر داد

قبلاً در وبلاگ خریدشارژ درباره رونمایی فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان توسط شاتل موبایل گفته بودیم. این فناوری اکنون در ۱۳ استان دیگر نیز قابل‌دسترسی است.

فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی که در آبان ماه امسال و برای نخستین بار در کشور، توسط شاتل موبایل در استان خوزستان و پس از تحلیل بازخوردها در ۷ استان دیگر پیاده‌سازی شده بود، اکنون به‌طور آزمایشی برای مشترکین ۱۳ استان ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل نیز راه‌اندازی شد.

انتخاب دستی شبکه رادیویی

به گزارش خریدشارژ به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، با هدف بهبود عملکرد و توسعه قابلیت‌های سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل، در فاز جدید پیاده‌سازی فناوری نوآورانه هوشمندی، قابلیت انتخاب دستی شبکه رادیویی از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* که پیش‌ازاین در ۸ استان کشور در دسترس مشترکین قرار گرفته بود، هم‌اکنون در ۱۳ استان دیگر نیز راه‌اندازی شده است. بر این اساس تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های این اپراتور تلفن همراه در ۲۱ استان کشور شامل خوزستان، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران و آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کرمان، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، همدان و اردبیل از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۱*۸*۱*، امکان استعلام و مشاهده وضعیت شبکه رادیویی میزبان، از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۲*۸*۱* امکان انتخاب و تغییر دستی شبکه میزبان بین هر سه شبکه تلفن همراه اصلی کشور و از طریق شماره‌گیری #۳*۸*۱* امکان فعال‌سازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه را دارند.

انتخاب دستی شبکه رادیویی شاتل موبایل

انتخاب دستی شبکه رادیویی با خروج مشترک از شهر محل سکونت یا کاهش نسل فناوری شبکه انتخابی، به حالت انتخاب هوشمند بازگشته و به‌طور خودکار بهترین پوشش شبکه را برای مشترکین انتخاب خواهد کرد.

گفتنی است شاتل موبایل توسعه این قابلیت جدید در سایر استان‌های کشور را در برنامه خود دارد.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم کرده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *