شاتل موبایل فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان را در ۷ استان دیگر پیاده‌سازی کرد!

شاتل موبایل امکان انتخاب دستی شبکه رادیویی را در استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران و آذربایجان غربی راه‌اندازی کرد. قبلا در وبلاگ خریدشارژ درباره رونمایی فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان توسط شاتل موبایل گفته بودیم. این فناوری اکنون در ۷ استان دیگر نیز قابل دسترسی است.

با پیاده‌سازی قابلیت انتخاب دستی شبکه رادیویی در استان خوزستان و پس از بررسی بازخوردهای مشترکین سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل در این استان، این قابلیت در ۷ استان خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران و آذربایجان غربی نیز به‌طور آزمایشی راه‌اندازی شد. این خدمت برای نخستین بار در ایران هفته گذشته توسط شاتل موبایل راه‌اندازی شده بود.

انتخاب دستی شبکه رادیویی در ۷ استان دیگر

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، در کنار پیاده‌سازی فاز جدید هوشمندی سیم‌کارت‌های شاتل موبایل و هم‌زمان با افزایش قابلیت‌ها و دقت این فناوری نوآورانه، با راه‌اندازی قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی» در ۸ استان کشور، مشترکین سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل در این استان‌ها امکان استعلام وضعیت اتصال شبکه رادیویی، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان و فعال‌سازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه را تنها از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۸*۱* خواهند داشت.

انتخاب دستی شبکه رادیویی

بر این اساس، مشترکین این استان‌ها ازاین‌پس قادر خواهند بود به امکان استعلام وضعیت شبکه‌ای که به آن متصل هستند با شماره‌گیری مستقیم کد دستوری #۱*۸*۱*، به قابلیت انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی موردنظر بین هر سه شبکه رادیویی اصلی کشور با شماره‌گیری مستقیم کد دستوری #۲*۸*۱* و به فعال‌سازی مجدد انتخاب هوشمند، با شماره‌گیری مستقیم کد دستوری #۳*۸*۱* دسترسی داشته باشند. در صورت انتخاب شبکه رادیویی میزبان به‌صورت دستی در استان‌های نامبرده، با خروج مشترک از شهر محل سکونت یا در صورت کاهش فناوری شبکه انتخابی، قابلیت انتخاب هوشمند مجدد به‌صورت خودکار فعال شده و بهترین پوشش شبکه برای مشترک انتخاب خواهد شد.

پیاده‌سازی انتخاب دستی شبکه رادیویی در دیگر استان‌ها

گفتنی است شاتل موبایل به‌زودی این قابلیت جدید را در سایر استان‌های کشور نیز پیاده‌سازی خواهد کرد.

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم کرده است. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه‌ کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *