با اینترنت ثابت آسیاتک، دیگر نگران اینترنت خود نباشید!

مودم‌های اینترنت ثابت آسیاتک خدمت جدید این اپراتور اینترنت است. در این مطلب از خریدشارژ به معرفی این خدمت می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

مقدمه

استفاده از اینترنت پرسرعت بدون محدودیت مکانی، دغدغه‌ بیشتر افرادی است که با اینترنت سروکار دارند و اکثر فعالیت‌های روزمره خود را با آن انجام می‌دهند.

به گزارش خریدشارژ به نقل از ایسنا بنابر اعلام شرکت آسیاتک، این شرکت این دغدغه را از طریق ارائه مودم‌های اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) به همراه بسته‌ای اینترنت جذاب و با قیمت مقرون‌به‌صرفه برطرف کرده است. در ادامه با TD-LTE بیشتر آشنا شویم:

اینترنت TD-LTE چیست؟

اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE یکی از جدیدترین فناوری‌های ارائه‌شده خدمات اینترنتی است که با سرعت بسیار بالا (تا Mbps 40) جهت دسترسی کاربران خانگی و سازمانی به وجود آمده است.

نام TD-LTE از TDD-LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing Long Term Evolution است. همان‌طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهارم اینترنت (4G-LTE) است. فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به‌صورت بی‌سیم است. این فناوری به دو صورت FD-LTE و TD-LTE ارائه گردد.

اینترنت ثابت آسیاتک

جشنواره اینترنت ثابت آسیاتک

در حال حاضر شرکت آسیاتک، در جشنواره ویژه اینترنت ثابت آسیاتک، سرویس اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE را در قالب یک دستگاه مودم TD-LTE، به همراه یک سیم‌کارت آسیاتک و ۴۸۰ گیگ اینترنت یک‌ساله با قیمتی استثنایی به تعداد و زمان محدود ارائه می‌دهد.

با شرکت در این جشنواره اینترنت ثابت آسیاتک موارد زیر را با تخفیف ویژه دریافت می‌کنید:

  • یک دستگاه مودم TD-LTE TF-i60 یا یک دستگاه مودم TD-LTE ZW101 (Outdoor) یا یک دستگاه مودم TD-LTE L01s
  •  یک سیم‌کارت TD-LTE آسیاتک
  •  یک سرویس اینترنت یک‌ساله ۴۸۰ گیگ با سرعت ۱ تا ۴۰ مگدیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *