رونمایی از راهکار اینترنت خانواده همراه اول با نام بومینو

سرویس هوشمند بومینو در بیست‌ودومین نمایشگاه ایران‌تلکام ۲۰۲۱ رونمایی شد و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

به گزارش خریدشارژ به نقل از ایسنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، «بومینو» سرویس هوشمند و زیرمجموعه راهکار خانواده همراه اول که با هدف مدیریت والدین بر استفاده فرزندان از اینترنت طراحی شده، برای نخستین بار در نمایشگاه ایران‌تلکام ۲۰۲۱ رونمایی شد.

این سرویس که در آستانه تجاری‌سازی است، روی سیم‌کارت‌های همراه اول فعال می‌شود و به والدین همراه اولی این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت‌تر گوشی را برای استفاده از اینترنت در اختیار فرزندانشان قرار دهند.

راهکار اینترنت خانواده همراه اول: بومینو

بومینو در فاز اول شامل چهار طرح محتوایی مختلف، متناسب با صلاحدید والدین و نیاز فرزندان است و به‌راحتی و از طریق کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۴ مربع» فعال می‌شود. همراه اول در فازهای بعدی که در آینده‌ای نزدیک رونمایی می‌شود به سمت تکمیل این راهکار و ارائه خدمات جذاب، مفید و کاربردی برای غنی‌سازی زندگی مجازی فرزندان و خانواده‌های ایرانی حرکت می‌کند.

بومینو

چهار طرح محتوایی بومینو شامل «نوبوم»، «ده بوم»، «صدبوم» و «هزار بوم» است. این طرح‌های محتوایی به ترتیب برای سنین ۳ تا ۷، ۷ تا ۱۱، ۱۱ تا ۱۵ و بالای ۱۵ سال پیشنهاد می‌شود که با توجه به سن فرزندان و یا بر اساس شیوه تربیتی موردنظر والدین، قابل انتخاب توسط ایشان است.

تمامی مشترکان همراه اولی می‌توانند اینترنت مناسب فرزندان را از میان چهار طرح محتوایی انتخاب و فعال کنند و با نصب مرورگر اختصاصی بومینو نیز فرزندان را به سمت وبگردی در فضای امن دنیای اینترنت رهنمون سازند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت www.boomino.ir مراجعه کنند.

همراه اول در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (ایران تلکام ۲۰۲۱) در غرفه ۳۸ سالن ۸-۹ محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت ۸ تا ۱۵ میزبان بازدیدکنندگان است.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *