خبر خوش اپراتور رایتل: هدیه ده سالگی رایتل به مشترکان

به گزارش خریدشارژ به نقل از روابط عمومی رایتل، به‌عنوان هدیه ده سالگی رایتل، کاربران این اپراتور می‌توانند بدون نیاز به خرید بسته، از اینترنت آزاد با تعرفه‌ی ویژه‌ی ۴ هزار تومان به ازای هر گیگابایت، بهره‌مند شوند.

در حالی تازه‌ترین نرخ مصرف اینترنت آزاد توسط رایتل با تعرفه ۴ هزار تومان اعلام شد که مشترکین سایر اپراتورهای ارتباطی برای بهره‌مندی از هر گیگابایت اینترنت آزاد، میانگین حدود ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان برای سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری، پرداخت می‌کنند.

بدون نیاز به خرید بسته، از اینترنت پرسرعت لذت ببرید.

این اقدام در تاریخ فعالیت شرکت‌های خدمات ارتباطی کشور، منحصر به رایتل بوده و با هدف استفاده مقرون‌به‌صرفه از سرویس اینترنت بدون خرید بسته برای مشترکین این برند ارغوانی، منظور شده است.

ده سالگی رایتل

ده سالگی رایتل: کاهش چشمگیر تعرفه اینترنت

گفتنی است، با استناد به جدیدترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه‌‌های مکالمه اپراتورها، رایتل مقرون‌به‌صرفه‌ترین نرخ را برای مشترکین در نظر گرفته و تعرفه اپراتورهای دیگر تقریباً ۱۲ برابر این نرخ است. ده سالگی رایتل و آغاز دومین دهه از فعالیت این اپراتور بهانه‌ای برای رونمایی از طرح کاهش تعرفه مصرف اینترنت آزاد شد.

همچنین این اپراتور پیش‌ازاین، برقراری تماس درون شبکه (از خطوط رایتل به رایتل) را با کمترین تعرفه ممکن یعنی ۷ تومان (۷۰ ریال) برای هر دقیقه مکالمه، اعلام کرد. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیم‌کارت رایتل تنها ۴۲۰ تومان است.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *