همه چیز راجع‌به سیم‌کارت اعتباری تالیا

با استفاده از سیم‌کارت اعتباری تالیا در هرلحظه و هرکجا ارتباطی امن و پایدار در اختیار شما است و با روش‌های خرید آسان شارژ، هیچ‌گاه بدون اعتبار نخواهید بود. تجربه لذت بخشی با اینترنت پرسرعت تالیا همراه شما خواهد بود.

معرفی سیم‌کارت اعتباری تالیا

شرکت تالیا اولین اپراتور اعتباری کشور موفق به ارتقاء شبکه خدمت‌رسانی خود به 4.5G شده است. هم‌اکنون تمامی مناطق شهری و اغلب مناطق روستایی و جاده‌های کشور تحت پوشش شبکه‌ تالیا بوده و مشترکان محترم می‌توانند با استفاده از سیم‌کارت اعتباری تالیا تجربه‌ لذت‌بخشی از اینترنت همراه با سرعت بالا را داشته باشند.

سیم‌کارت اعتباری تالیا

خرید سیم‌کارت اعتباری تالیا

برای خرید سیم‌کارت اعتباری تالیا می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز امور مشتریان و نمایندگان فروش در سراسر کشور اقدام نمایید. در حال حاضر تعرفه برقراری تماس و پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا با دیگر اپراتورها طبق تعرفه مکالمه و پیامک است. مشترکین محترم می‌توانید جهت اطلاع از تعرفه خدمات دریافتی از مراکز امور مشتریان تالیا، به صفحه تعرفه خدمات تالیا مراجعه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق خطوط تالیا به‌صورت رایگان با شماره ۹۹۹ و از سایر خطوط از طریق شماره ۰۹۳۲۹۹۹۰۰۰۰ و یا با آدرس ایمیل cc@taliya.ir امور مشتریان، در تماس باشید. سیم‌کارت جدید تالیا مبتنی بر بستری از جدیدترین فناوری تلفن همراه بنام +Advanced LTE بوده که سرعت انتقال دیتای آن تا ۷ برابر نسل سوم و ۳ برابر نسل چهارم است.

سیم‌کارت اعتباری تالیا با داشتن اینترنت پرسرعت 4.5G LTE امکان مشاهده‌ی بدون وقفه برنامه‌های تلویزیونی، ویدئوهای آنلاین با کیفیت بالا و انتقال اطلاعات حجیم، همچنین برقراری تماس تصویری با برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی، انواع بازی‌های آنلاین و بسیاری مزیت‌های دیگر را برای کاربر فراهم می‌آورد.

درصورتی‌که مایل به ارتقای سیم‌کارت نسل دو و قدیمی خود به سیم‌کارت نسل 4.5G LTE تالیا هستید با امور مشترکین تالیا تماس بگیرید تا شما را در خصوص مراجعه به دفاتر نمایندگی‌های تالیا راهنمایی نمایند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *