آیا می‌توان قسطی سیم‌کارت ۰۹۱۲ خرید؟

سرمایه‌گذاری، اعتبار بالا و ارزشمند بودن سیم‌کارت ۰۹۱۲ چیزهایی هستند که باعث پرطرفدار بودن این پیش‌شماره محبوب شده است اما برای شما چه چیزهای دیگری اهمیت دارد؟ حتماً تابه‌حال به خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ فکر کرده‌اید؟ شاید هم چندین بار وسوسه شده‌اید که بخرید اما ممکن است قیمت آن باعث شده منصرف شوید. در این مطلب از وبلاگ خریدشارژ خرید قسطی سیم‌کارت ۰۹۱۲ را بررسی می‌کنیم. با ما همراه شوید.

خرید قسطی سیم‌کارت ۰۹۱۲

قیمت سیم‌کارت ۰۹۱۲ از اصلی‌ترین دغدغه‌ خریدار است. افزایش قیمت این خط طی چند ماه اخیر سبب شده افراد کمتری به سراغ آن بروند اما نکته بسیار مهمی وجود دارد که اگر بدانید دیگر به قیمت همانند گذشته فکر نمی‌کنید.

برای اینکه بتوانید از سد قیمت عبور کنید ابتدا باید چند فاکتور را در نظر بگیرید، در این صورت می‌توانید با خیال راحت‌تری خط ۰۹۱۲ بخرید. این فاکتورها عبارت است از:

  • کد سیم‌کارت
  • مرغوبیت سیم‌کارت
  • وضعیت سیم‌کارت

کد سیم‌کارت

به اولین عدد بعد از پیش‌شماره، کد سیم‌کارت گفته می‌شود و هرچه این عدد زودتر عرضه شده باشد، گران‌تر است. ترتیب عرضه شدن کدها از عدد ۱ شروع و تا عدد ۸ ادامه داشته و با تمام شدن شماره‌ها؛ همراه اول دو کد ۰ و ۹ را نیز معرفی کرده است. بدین ترتیب گران‌ترین کد، عدد ۱ و ارزان‌ترین آن‌ها عدد ۰ و ۹ است؛ بنابراین اگر قصد خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ ارزان را دارید، انتخاب کد ۰ یا ۹، یک خرید اقتصادیِ هوشمندانه است.

مرغوبیت سیم‌کارت

آیا برای شما پیش آمده است که یک نفر شماره‌اش را به شما بگوید و تا مدت‌ها این شماره در ذهن شما ماندگار شود؟ خطوط رند از آن دسته خطوطی هستند که به‌راحتی به خاطر سپرده می‌شوند اما نسبت به خطوط معمولی (غیر رند) بسیار گران‌تر هستند. به همین دلیل با خرید سیم‌کارت ۹۱۲ معمولی می‌توانید پول بسیار کمتری برای این خرید، هزینه کنید.

وضعیت سیم‌کارت

سیم‌کارت‌های ۰۹۱۲ دارای سه وضعیت زیر هستند:

  • صفر (خشک، بی‌نام)
  • کم کارکرد (در حد صفر، زنگ خور پایین، به‌نام)
  • کارکرده (دست‌دوم، به‌نام)
قسطی سیم‌کارت ۰۹۱۲

خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ کارکرده یکی دیگر از روش‌های خرید با قیمت ارزان است. حتی شما می‌توانید شماره رند ۰۹۱۲ بخرید اما هزینه کمتری بپردازید زیرا خطوط دست‌دوم قیمت پایین‌تری نسبت به نوع صفر خود دارند و این یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود.

از کجا سیم‌کارت ۰۹۱۲ قسطی بخریم؟

شاید پاسخ به این سؤال چندان هم سخت نباشد چون شما می‌توانید به‌راحتی به فروشگاه‌های فروش سیم‌کارت ۰۹۱۲ و یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و شماره موردنظر خود را بگیرید. تنها مشکل این است که شما باید حداقل یک روز وقت بگذارید و در این مراکز بگردید تا ارزان‌ترین خط ۰۹۱۲ را بیابید.

پس راه‌حل چیست؟ روشی وجود دارد که شما می‌توانید بدون رفت‌وآمدهای اضافی همه این کارها را از خانه خود انجام دهید. لیست سیم‌کارت‌ها را بررسی کنید و از میان هزاران شماره؛ مناسب‌ترین را انتخاب کنید. سایت‌های مختلفی وجود دارند که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ خریدوفروش سیم‌کارت ۰۹۱۲ ارزان فعالیت می‌کنند.

بهترین مزیت خرید از این سایت‌ها این است که شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و در هرجایی که هستید قیمت سیم‌کارت ۰۹۱۲ روز را استعلام بگیرید تا اگر تصمیم به خرید داشتید سرتان کلاه نرود. البته دقت کنید که از سایت معتبری خرید کنید.

اگر بودجه کافی برای خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ ارزان را نداشتیم چه کنیم؟

برای این کار شما می‌توانید از امکان خرید اقساطی سیم‌کارت ۰۹۱۲ استفاده کنید. با خرید قسطی خط ۰۹۱۲، هم صاحب سیم‌کارت شوید و هم به‌صورت اقساطی هزینه آن را پرداخت کنید. برای این کار نیازی به چک و سفته ندارید فقط کافی است مبلغ کمی را به‌عنوان پیش‌پرداخت بدهید و با توجه به شرایط خودتان تعداد اقساط ماهیانه را مشخص کنید.

در طول زمان پرداخت اقساط هم می‌توانید از سیم‌کارت استفاده کنید. تنها محدودیت شما مالکیت سیم‌کارت است و زمانی که آخرین قسط خود را پرداخت کنید بلافاصله مالکیت سیم‌کارت به نام شما درمی‌آید. از طریق این روش می‌توانید سیم‌کارت رند ۰۹۱۲ هم بخرید و یا حتی اقدام به خرید کدهای با اعتبارتر مانند خرید سیم‌کارت ۰۹۱۲ کد ۱ کنید.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *