طرح‌های تشویقی همراه اول

طرح‌های تشویقی همراه اول و جوایز آن چه چیزهایی هستند؟ هر اپراتوری طرح‌ها و تعرفه‌هایی دارد که زمان خاصی ندارد و شما در صورت واجد شرایط بودن، می‌توانید از آن استفاده کنید. در ادامه طرح‌های تشویقی و جوایز سیم‌کارت‌های همراه اول را با هم بررسی می‌کنیم.

طرح‌های تشویقی همراه اول

طرح‌های تشویقی همراه اول 1

بسته روشن کنید، جایزه بگیرید

اگر خط خود را بعد از ۳ ماه خاموشی روشن کنید، جایزه‌ای به شما تعلق خواهد گرفت. توجه داشته باشید که این جایزه تنها برای خطوط اعتباری همراه اول است. برای دریافت این جایزه کافی است کد دستوری #۳۳۲*۱۰* را شماره‌گیری کنید. (دقت کنید که اگر خط شما بیش از ۳ ماه خاموش باشد طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، خط شما در فرایند سلب امتیاز قرار خواهند گرفت) .

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید یادداشت جایزه روشن کردن سیم‌کارت همراه اول را بخوانید.

طرح‌های تشویقی اپراتورها

بسته خوش آمد سیم‌کارت‌های اعتباری

با فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری همراه اول خود ۴ هزارتومان اعتبار اولیه (برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۱۰ هزارتومانی این مبلغ ۵۰۰۰ تومان است) و ۵۰۰۰ تومان اعتبار بعد از خرید اولین شارژ تعلق خواهد گرفت. همچنین یک بسته ترکیبی شامل شامل ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه‌ای و ۱ گیگابایت اینترنت با مدت اعتبار یک ماه برایتان فعال خواهد شد.

اگر بیش از ۳ ماه از فعال‌سازی خط اعتباری همراه اول شما گذشته باشد و اولین شارژ خود را خریداری کنید، اعتبار هدیه برای اولین شارژ به شما تعلق نخواهد گرفت.

بسته خوش آمد جدید سیم‌کارت اعتباری

شما با اولین فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری همراه اول خود تا ۶ ماه، ماهانه ۴ گیگابایت اینترنت هدیه می‌گیرید. این بسته‌ها هر ۳۰ روز یک بار فعال می‌شوند و مهلت استفاده از هر بسته تنها یک هفته است. (این بسته جدای از بسته خوش آمدی است که در بالا توضیح دادیم)

طرح‌های تشویقی همراه اول 2

معرف سیم‌کارت اعتباری

شما در ماه اول فعال‌سازی سیم‌کارت اعتباری همراه اول خود، می‌توانید شماره یکی از دوستانتان که به شما پیشنهاد خرید سیم‌کارت همراه اول داده را از طریق کد دستوری #۳۴۱۱*۱۰* به عنوان معرف ثبت کنید. با این کار تا یک سال پس از هر باری که شما خط خود را شارژ می‌کنید، ۱۰ درصد اعتبار هدیه به دوستتان داده خواهد شد. دقت کنید که شما فقط یک معرف می‌توانید داشته باشید.

طرح‌های تشویقی همراه اول 3

سیم‌کارت دائمی جوانان

اگر هیچ سیم‌کارت دائمی همراه اولی به نامتان نیست و ۱۸ تا ۲۵ ساله هستید، می‌توانید سیم‌کارت دائمی همراه اول را با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت ۸۰ هزارتومان خریداری کنید. همچنین با فعال‌سازی این سیم‌کارت، جدا از دیگر بسته‌های اولین فعال‌سازی خط جدید، ۱۰ گیگابایت اینترنت یک ماه برایتان فعال خواهد شد.

دقت داشته باشید که خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت برای هر کد ملی تنها یکبار امکان‌پذیر است.

طرح‌های تشویقی همراه اول 4

دوشنبه سوری

همراه اول دوشنبه‌های آخر هر ماه به تمام مشترکین خود (هم دائمی هم اعتباری) هدیه می‌دهد. برای دریافت این هدیه کافی است کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را شماره‌گیری کنید. شما از ۸ صبح تا ۱۲ شب دوشنبه اخر هر ماه، فرصت دارید برای دریافت هدیه خود اقدام کنید. زمان مصرف بسته هدیه شما تنها یک روز است.

طرح‌های تشویقی همراه اول 5

روزهای گرم حرفی

شما روزانه می‌توانید با پرداخت هزار و ۵۰۰ تومان، یک ساعت مکالمه درون شبکه‌ای (با خطوط تلفن ثابت و خطوط همراه اول) داشته باشید. مهلت استفاده از این بسته ۷ صبح تا ۱۱ شب است. از این طرح کلیه مشترکین همراه اول، چه اعتباری چه دائمی، می‌توانند استفاده کنند. برای خرید این بسته، چه با خط اعتباری چه دائمی، کافی است کد دستوری #۳۳۶۰*۱۰* را شماره‌گیری کنید. دقت داشته باشید که هر روز فقط یک بسته روزهای گرم حرفی می‌توانید بخرید.

شارژ فوق‌العاده

این طرح ویژه مشترکین اعتباری است که با هر بار شارژ کردن می‌توانند علاوه بر شارژی که خریده‌اند، شارژ هدیه نیز دریافت کنند. می‌توانید برای خرید شارژ به این صفحه بروید. دقت کنیدکه شارژ فوق‌العاده را تا مدت معینی می‌توانید استفاده کنید و قابل انتقال به دیگران نیست. برای استفاده از شارژ فوق‌العاده می‌توانید از کد دستوری #۱۲*۱* استفاده کنید.

بسته‌های شب‌های روشن

با این طرح تمام مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند از ۱۱ شب تا ۷ صبح مکالمه نامحدود درون شبکه‌ای داشته باشند. برای استفاده از این طرح می‌توانید یک پیامک بدون متن به ۸۰۷۵ ارسال کنید یا کد دستوری #۳۳۳*۱۰* را شماره‌گیری کنید.

محدوده ۱۰۰

همراه اول با توجه به الگوی مصرف شما برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری، بسته مکالمه یک ماه می‌دهد. با استفاده از این بسته‌ تا ۷۰ درصد تخفیف در مکالمه‌های خود برخوردار می‌شوید. برای استفاده از این بسته کافی است کد دستوری #۱*۱۰۰۰* را شماره‌گیری کنید.

طرح‌های تشویقی همراه اول 6

بسته خوش آمد اینترنت برای سیم‌کارت‌های جدید

طرح‌های تشویقی همراه اول 7

با فعال‌سازی سیم‌کارت دائمی جدید خود، ۸۰۰ مگ اینترنت هدیه می‌گیرید. این هدیه با فعال‌سازی سیم‌کارت جدید برای شما فعال می‌شود.

هدیه تولد

طرح‌های تشویقی همراه اول 8

شما می‌توانید در روز تولدتان از همراه اول، هدیه تولد بگیرید؛ این طرح برای تمام مشترکین دائمی و اعتباری است. (دقت داشته باشید که این هدیه برای تولد مالک سیم‌کارت است). هدایای همراه اول شامل ۲۴ ساعت مکالمه رایگان دروه شبکه‌ای، ۲ گیگ اینترنت یک روزه و ۱۲۰ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای (معادل ۲۴ ساعت مکالمه رایگان درون شبکه + ۲۰۰ مگابایت اینترنت) می‌باشد.

طرح‌های تشویقی همراه اول 9

هدیه شارژ وفاداری

طرح‌های تشویقی همراه اول 10

شما به ازای هر سال استفاده از سیم‌کارت همراه اول، یک درصد شارژ بیشتر دریافت می‌کنید. مثلا اگر ۵ سال است که از سیم‌کارت همراه اول استفاده می‌کنید، با این طرح می‌توانید ۵درصد شارژ بیشتر دریافت کنید برای استفاده از این طرح کافی است شارژ خود را با استفاده از کد دستورید دستوری #رمز شارژ*۱۲۲*۱۰* وارد کنید.

برای خرید شارژ می‌توانید از صفحه خرید شارژ اقدام کنید.

هدیه شارژ جوانان

طرح‌های تشویقی همراه اول 11

هدیه شارژ جوانان مخصوص تمام مشترکین اعتباری زیر ۲۵ سال همراه اول است. همراه اول به تمام مشترکین اعتباری زیر ۲۵ سال خود با هر بار شارژ کردن، مطابق جدول زیر هدیه می‌دهد.

طرح‌های تشویقی همراه اول 12

برای استفاده از این هدیه می‌توانید از کد دستوری #۱۵*۱* یا #۱۲۴*۱۰* استفاده کنید. یکی دیگر از روش‌های استفاده از شارژ جوانان مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین همراه اول است.

هدیه شارژ بانوان

طرح‌های تشویقی همراه اول 13

در هدیه شارژ بانوان در سیم‌کارت‌هایی که به نام یک خانم باشد، در هر بار شارژ کردن می‌توانند ۳۰ درصد شارژ بیشتر دریافت کنند. برای استفاده از این طرح با استفاده از رمز شارژ، باید شارژ خود را با کد دستوری #رمز شارژ*۱۲۳*۱۰* وارد کنید. یا با استفاده از کد دستوری #۱۴*۱* با استفاده از کارت بانکی شارژ دلخواهتان را با ۳۰ درصد هدیه دریافت کنید.

هدیه شتاب در پرداخت

هدیه شتاب در پرداخت برای تمام مشترکین دائمی است که قبض پایان دروه خود را تا ۶ام ماه به‌صورت غیرحضوری پرداخت کننند. برای پرداخت قبوض به طور غیر حضوری می‌توانید از این لینک استفاده کنید. مشترکین دائمی با انتخاب خود می‌توانند یکی از جوایز در نظر گرفته شده شامل یک روز مکالمه رایگان درون شبکه‌ای، ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا ۷۵ امتیاز باشگاه فیروزه‌ای را دریافت کنند. برای دریافت هرکدام از این هدیه‌ها می‌توانید به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید، دقت کنید که شما یک هدیه بیشتر نمی‌توانید دریافت کنید. مثلا اگر ۲ گیگابایت اینترنت یک روزه را انتخاب کردید دیگر نمی‌توانید از یک روز مکالمه رایگان استفاده کنید و باید منتظر بمانید تا ماه بعد و یک جایزه دیگر برای پرداخت به موقع قبض خود.

طرح‌های تشویقی همراه اول 14دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *