تعویض پلاک در تهران اینترنتی شد

تعویض پلاک در تهران از این پس با نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌گیرد.

تعویض پلاک در تهران

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت:‌ازتاریخ ۱۸ شهریور ماه ۸ مرکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت در تهران ارائه خدمت شماره‌گذاری را فقط با نوبت‌دهی اینترنتی انجام می‌دهند.

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا به ارائه خدمت تعویض پلاک به صورت اینترنتی در تهران اشاره و اظهار داشت: تمامی ۸ مرکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری موجود در پایتخت از امروز فقط به صورت نوبت‌دهی اینترنتی کار شماره‌گذاری خودروها اعم از سنگین و سبک و موتور سیکلت را ارائه می‌دهند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: شهروندان تهرانی از مراجعه حضوری بدون دریافت اینترنتی به مراکز تعویض پلاک خودداری کنند چرا که بدون نوبت اینترنتی امکان ارائه خدمت وجود ندارد.

وی گفت: نوبت‌دهی اینترنتی از طریق سایت پلیس راهور ۱۲۰ و همچنین آدرس اینترنتی نوبت‌دهی امکان‌پذیر است؛ افراد دقیقا در بازه زمانی که رزرو کرده‌اند به مراکز مراجعه کنند نه زودتر نه دیرتر؛ اگر زودتر مراجعه کنند معطل شده و اگر دیرتر مراجعه کنند نوبت‌شان باطل می‌شود.

سرهنگ محمدی گفت:‌در هنگام رزرو نوبت اینترنتی در قسمتی مدارک لازم بارگذاری شده و باید متقاضی بعد از خواندن این قسمت و تائید داشتن مدارک ،تیک را لحاظ کنند؛ تیک در اصل به منزله امضا و آگاهی از مدارک لازم برای تعویض پلاک است که باید هنگام شماره‌گذاری همراه خود داشته باشند؛ شهروندان دقت کنند با مدارک ناقص برای شماره‌گذاری مراجعه نکنند.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا در خصوص وضعیت مراکز شماره‌گذاری در سایر استان‌ها اعلام کرد: تا مهر ماه مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در کل کشور به صورت نوبت‌دهی اینترنتی خدمات ارائه خواهند داد.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *