مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل بابل راه‌اندازی شد

مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات رایتل بابل، برای فروش بی‌واسطه و ارائه مستقیم خدمات به هم‌وطنان افتتاح شد.

ارائه خدمات رایتل بابل

به نقل از روابط عمومی رایتل، اولین مرکز فروش محصولات و خدمات این اپراتور برای ارائه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه به مشترکین بابل، راه‌اندازی شد.

مرکز فروش بابل در خیابان مدرس، نبش کوچه شهید اسماعیل‌زاده (مدرس ۱۲)، مجتمع تجاری آرتیمان، طبقه همکف واقع شده و ارائه‌دهنده تمامی محصولات و خدمات رایتل است.

این فروشگاه قابلیت ارائه خدمات متنوعی مانند فروش انواع سیم‌کارت رایتل، بسته‌های اینترنت، آنتی ویروس و همچنین تعویض سیم‌کارت، ترابرد، تغییر مالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال‌سازی سیم‌کارت را دارد.

رایتل هم‌زمان با افتتاح این مرکز، طرحی تشویقی برای مشترکین در نظر دارد. این طرح جهت بهره‌مندی از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای مشترکین انواع سیم‌کارت‌های دائمی، اعتباری در نظر گرفته شده و با مراجعه به این مرکز در بازه زمانی ۲۲ تا ۲۴ مهر ۹۹، فعال می‌شود.

از سوی دیگر این مرکز برای مشترکین جدید که در این بازه زمانی، به خرید سیم‌کارت اعتباری اقدام خواهند کرد، تخفیف ۷۵ درصدی ارائه می‌دهد.

ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارائه خدمات بابل، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۴:۰۰ است.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *