ممنوعیت تردد کامیون‌ها از ۶:۳۰ تا ۲۴ در تهران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص ممنوعیت تردد کامیون‌ها گفت: تردد وسایل نقلیه سنگین و کامیون‌ها در دهه اول محرم از ساعت ۲۴ تا ۶:۳۰ صبح مجاز است.

ممنوعیت تردد کامیون‌ها

سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با هشدار به عابرین پیاده در خصوص تردد با لباس تیره در ساعات شبانگاهی به تشریح تدابیر پلیس پایتخت در دهه اول محرم پرداخت و اظهار داشت:  با توجه به برگزاری مراسم و عزاداری‌ها در سطح معابر و در راستای ایمنی شهروندان تردد وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر تهران تا ساعت ۲۴ ممنوع است.

وی تصریح کرد: رانندگان وسایل نقلیه سنگین و کامیون‌ها تا ساعت ۲۴ اجازه تردد در معابر را نداشته و در این ایام تردد این دسته از وسایل نقلیه فقط از ساعت ۲۴ تا ۶:۳۰ مجاز است. ممنوعیت تردد کامیون‌ها از ۶:۳۰ تا ۲۴ در تهران خواهد بود.

وی با توجه به پوشش تیره عزاداران حسینی و تاریکی برخی معابر به عابرین پیاده توصیه کرد: در عرض و طول معابر تردد نکرده  و از پیاده رو، پل های عابر پیاده و محل های خط کشی شده استفاده کنند؛ همچنین رانندگان نیز با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ضمن تمرکز و توجه کامل به جلو رانندگی کرده و از سرعت و سبقت غیر مجاز پرهیز کنند.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *